• تاریخ: دی ۳۰, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 9729

گرفتن چنین هزینه گزافی از دانشجو، مصداق بارز ظلم و بی تدبیری است

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان(دفتر تحکیم وحدت) گفت: گرفتن چنین هزینه گزافی از دانشجو، مصداق بارز ظلم و بی تدبیری است و متاسفانه دود اختلافات میان پیمانکار و مسئولان به چشم دانشجو می رود. ...

سالار حدیدی دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان (تحکیم وحدت) در گفت و گو با نسیم زنجان با اشاره به قیمت ۱ میلیون تومانی خوابگاه صدرا دانشگاه زنجان اظهار داشت: متاسفانه شهریه خوابگاه دخترانه صدرا علی رغم همه پیگیری ها و نامه نگاری ها همچنان با همان مبلغ ۹۸۰ هزارتومان برای ترم جدید برقرار است.

حدیدی افزود: سوالی که مطرح می شود این است که چرا دانشجویانی که از مسافت دوری می آیند و بومی نیستند و رنج دوری از خانواده راتحمل می کنند به امید این که در دانشگاه دولتی تحصیل می کنند باید هزینه ای برابر دانشگاه های پیام نور، غیر انتفاعی و یا آزاد را بدهند؟

این فعال دانشجویی با بیان اینکه هزینه خوابگاه صدرا بسیار بالا و غیر معقول است تصریح کرد: این هزینه در برابر امکانات کم خوابگاه صدرا بسیار زیاد است.

وی افزود: دانشجویانی که برای تحصیل به یک شهر دیگر می روند باید فقط دغدغه فکری آن ها تحصیل و تهذیب و موفقیت و رشد خودشان باشد؛ نه اینکه اضطراب شهریه بالای خوابگاه را داشته باشند.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان(دفتر تحکیم وحدت) اضافه کرد: گرفتن چنین هزینه گزافی از دانشجو، مصداق بارز ظلم و بی تدبیری است و متاسفانه دود اختلافات میان پیمانکار و مسئولان به چشم دانشجو می رود.

حدیدی در پایان خاطرنشان کرد: هیچ منطقی اجازه اخذ چنین مبلغی از دانشجو بخاطر یک نیمسال تحصیلی نمی دهد و امیدواریم این مشکل مهم که می تواند به قیمت نابود شدن آینده تحصیلی بسیاری از دانشجویان کم بضاعت این خوابگاه تمام شود، رفع گردد.