• تاریخ: بهمن ۱۵, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 9840

هر چه به ایثارگران خدمت بکنیم باز هم کم است

رئیس دانشگاه زنجان در نشست با دانشگاهیان ایثارگر این دانشگاه گفت: هر چه به ایثارگران خدمت بکنیم باز هم کم است. ...

به گزارش نسیم زنجان، نشست رئیس دانشگاه زنجان و دانشگاهیان ایثارگر این دانشگاه برگزار شد.

در این نشست که به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر برگزار شد، ابتدا حسنی مدیر امور ایثارگران با عرض خیرمقدم به مهمان آماری از تعداد ایثارگران دانشگاه زنجان را اعلام کرد.

وی با بیان اینکه تعداد ۱۰۵ نفر دانشگاهیان دانشگاه زنجان متشکل از کارکنان و اعضای هیات علمی، ایثارگر هستند، تصریح کرد: تعداد ۲ نفر آزاده در این دانشگاه وجود دارد.

حسنی با اشاره به اینکه تعداد ۲۶ جانباز دز این دانشگاه وجود دارد، خاطرنشان کرد: ۴۲ نفر از دانشگاهیان دانشگاه زنجان از اعضای خانواده معظم شهدا هستند.

در ادامه این نشست، دکتر نجفیان رئیس دانشگاه زنجان، ضمن تشکر از برگزاری این نشست صمیمی با تبریک فرا رسیدن دهه مبارکه فجر و تسلیت شهادت حضرت زهرا(س)، یاد امام راحل و شهدای انقلاب را گرامی داشت.

نجفیان تصریح کرد: هر چه به ایثارگران خدمت بکنیم باز هم کم است؛ چون هر چه در جامعه داریم و از آن بهرمند می شویم همچون عزت، اقتدار، آرامش و امنیت را مدیون آنها هستیم.

رئیس دانشگاه زنجان به نقش ایثارگران و شهدا در پیشرفت کشور و ثبات و پایداری انقلاب اشاره وخاطرنشان کرد: این افتخار بزرگی است که ما هم بتوانیم به همکاران ایثارگر خدمتی کرده باشیم.

در ادامه ایثارگران دانشگاه زنجان، یک به یک ضمن معرفی، نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با مسائل و مشکلات کشور، عدم اجرای کامل بعضی از بخشنامه های ابلاغی، عدم حمایت از ایثارگران، مسائل فرهنگی و ناهنجاریهای فرهنگی موجود کشور و دانشگاه، راه اندازی کانال تلگرامی ایثارگران برای اطلاع رسانی، درج اخبار وآئین نامه ها، استمرار اینگونه جلسات، معرفی یک نفر از ایثارگران جهت عضویت در شورای کارکنان و تشکیل کانون صنفی ایثارگران و …  صحبت کردند.