• تاریخ: بهمن ۲۲, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 9897

ملت ایران هرگز بر سر استقلال و آزادی خود معامله نمی کنند

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان در بیانیه ای به مناسبت 22 بهمن تاکید کرد: ملت ایران هرگز بر سر استقلال و آزادی خود معامله نمی کنند. ...

به گزارش نسیم زنجان، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان، در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

((قل جاءالحق و زهق الباطل ان الباطل كان زهوقا))

و بگو حق فرا رسيد و باطل مضمحل و نابود شد و باطل نابود شدني است.

يكي از آرزوهاي ديرين بشر،  برچيده شدن بساط ظلم و بيدادگري ازجامعه وحكمفرمايي صلح و آرامش واجراي عدالت درسراسرجهان است.

اين انديشه هماهنگ با سرشت انسان است. به همين جهت، هرگاه براي گروهي از ملتها زمينه قيام فراهم شده، به مبارزه با حكومت ظلم و جور پرداخته اند، و بسياري از اين مبارزه ها نتيجه اش پيروزي اهل حق بوده است.

تاریخ غرورآفرین استقامت و پایداری ملت بزرگ ایران اسلامی در این سی‌و نه سال، دفتری مشحون از اوراق درخشان است که با تقدیم خون هزاران شهید و جانفشانی صدها هزار ایثارگر، استقلال، عزت و سربلندی را به ارمغان آورده است.

جبهه دشمنان مستکبر انقلاب اسلامی‌ که آمریکای جهان‌خوار در راس آن بوده و است در این چهار دهه از تمام حربه‌ها و ترفندها برای اضمحلال و انهدام انقلاب اسلامی استفاده کرد؛ ولی در مقابل ملت مقاوم و استوار ایران اسلامی به حول و قوه‌الهی طعم تلخ شکست را چشیده است و از این پس هم این‌گونه خواهد بود، ان‌شالله.

اکنون با گذشت ۳۹سال ازروزهای آغازین این حرکت بالنده،دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی معترفند که درمقابل سیل اراده مردم فهیم وخداجوی ایران یارای مقاومت ندارندودرمقابل عزت واقتدارآنهاسرتعظیم فرودآورده اند.

ملت ایران با حضور خود در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن بار دیگر پیام خود را به قدرت های سلطه گر و غارتگر عرضه دارند که هرگز تسلیم نخواهند شد و بر سر استقلال و آزادی خود معامله نمی کنند.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان ضمن پاسداشت این روز بزرگ و به یاد ماندنی از احاد مردم به ويژه دانشجویان فهیم عرصه علم و دانش برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرده و با فریادی پرشور انزجار خود در برابر دشمنان و کینه توزان انقلاب اسلامی را اعلام میدارد