• تاریخ: شهریور ۴, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 8566

مدافعان حرم غیرت و مردانگی را از شهدای دفاع مقدس به ارث برده اند/ ناراحت بودم که چرا فرزندان بیشتری ندارم تا تقدیم انقلاب کنم

مادر شهیدان خالقی پور در دومین روز از هشتمین همایش هیأت‌های محوری و برگزیده کشور گفت: اگر مادران شهید جا پای حضرت زهرا و حضرت زینب نمی گذاشتند، در حال حاضر داعشی ها در حال غارت کشور ما بودند اما به برکت خون شهدا و دم مسی ...

به گزارش نسیم زنجان مراسم تجلیل از مادران شهیدان خالقی پور در دومین روز از هشتمین همایش هیأت‌های محوری و برگزیده کشور در مجتمع یاوران مهدی(عج) مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

در این مراسم ، مادر شهیدان خالقی پور با ابراز تشکر از جامعه ایمانی مشعر برای برپایی این برنامه  اظهار داشت: زمانی که از من پرسیده شد آیا از شهادت سه فرزند خود ناراحت نیستید من گفتم که ناراحتم اما نه بخاطر شهادت فرزاندنم بلکه بخاطر این ناراحتم که چرا تعداد بیشتری پسری ندارم تا فدای امام و انقلاب کنم.

ایشان ادامه دادند: وقتی جنازه دو پسرم را آوردند میکروفون را گرفتم و اعلام کردم اماما! سرتان سلامت؛ کار ما هنوز تمام نشده است و همسرم هنوز زنده است و در جبهه ها حضور دارد تا در راه انقلاب به شهادت برسد.

مادر شهیدان خالقی پور با بیان اینکه « مدافعان حرم غیرت و مردانگی را از شهدای دفاع مقدس به ارث برده اند تا پرچم انقلاب را محکم و استوار نگه‌دارند» ، ادامه داد: هر زمان که ایمان ها متزلزل می شود و حواس ها پرت می شود، خداوند شهدایی مانند شهدای غواص و یا شهید حججی را می فرستد تا دوباره دلها دگرگون شود.

وی اظهار داشت: اگر مادران شهید جا پای حضرت زهرا(س) و حضرت زینب(س) نمی‌گذاشتند، داعشی ها در حال غارت کشور ما بودند اما به برکت خون شهدا و دم مسیحایی رهبر انقلاب، در پر تلاطم ترین منطقه جهان ما در آرامش و امنیت کامل زندگی می‌کنیم.

در ادامه این مراسم حاج ولی الله کلامی زنجانی به بیان خاطرات و ذکر توسل پرداختند و در پایان از مادر شهیدان خالقی پور توسط حجت الاسلام حمید حسینی، رئیس اتحادیه رادیو و تلویزیون عراق تقدیر به عمل آمد.