• تاریخ: بهمن ۱۸, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 9865

رئیس کل دادگستری استان زنجان، مهمان بعدی پرسمان پیشرفت

دبیر قرارگاه احمدی روشن دانشگاه زنجان گفت: سلسله جلسات پرسمان پیشرفت صبح فردا با حضور جعفر گلمحمدی رئیس کل دادگستری استان زنجان برگزار می شود. ...

به گزارش نسیم زنجان، سلسله جلسات پرسمان پیشرفت صبح فردا با حضور جعفر گلمحمدی رئیس کل دادگستری استان زنجان برگزار می شود.

این سلسله جلسات ابتدا با حضور علی وقفچی نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شوای اسلامی آغاز شد و در ادامه صفری مدیدر کل صداوسیمای مرکز زنجان، پاسخگوی مطالبات دانشجویان شد.

سپس یحیی رحمتی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان، در جمع دانشجویان حضور یافت و با سوالات و شبهات دانشجویی پاسخ داد.

مهدی حاتمی دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن و مسئول سلسله جلسات پرسمان پیشرفت، در گفت و گو با نسیم زنجان با اشاره به جلسه آتی این مجموعه دانشجویی گفت: صبح فردا و در دانشگاه پیام نور زنجان، میزبان جناب آقای گلمحمدی خواهیم بود.

وی افزود: دادگستری ها به عنوان یکی از مراکز مهم کشور و محل مراجعه قشر عظیمی از مردم هستند که همواره انتقادات و شبهات بسیاری توسط مردم پیرامون این مراکز مطرح می شود.

حاتمی تصریح کرد: حضور رئیس کل دادگستری استان زنجان در جمع دانشجویان یک اتفاق نو و بی سابقه است و امیدواریم این حضور بتواند به شبهات و سوالات مردم پیرامون این ارگان مهم پاسخ گوید.

گفتنی است جلسه مطالبه گری و پرسش و پاسخ با رئیس کل دادگستری استان زنجان صبح فردا ۱۹/۱۱/۹۶ از ساعت ۹ صبح در دانشگاه پیام نور زنجان برگزار می شود.