• تاریخ: بهمن ۳, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 9744

رئیس دانشگاه زنجان غائله صدرا را جمع کند/دانشجو نباید متضرر شود

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اتفاقات اخیر رخ داده در خوابگاه صدرا دانشگاه زنجان اظهار داشت: رئیس دانشگاه زنجان و معاون دانشجویی وی باید تدبیر کرده و این غائله رخ داده در خوابگاه صدرا را حل ک ...

فریدون احمدی نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با نسیم زنجان با اشاره به اتفاقات اخیر رخ داده در خوابگاه صدرا دانشگاه زنجان اظهار داشت: دانشگاه باید موضوع این خوابگاه را حل و فصل کند.

این مقام مسئول تصریح کرد: ماجرای خوابگاه صدرا چیزی نیست که نیاز به ورود نهادهای بالا دستی باشد و رئیس دانشگاه زنجان باید خود این موضوع را حل کرده و مشکل را خاتمه دهد.

احمدی خاطرنشان کرد: دانشگاه و پیمانکار بایستی یک کارشناس مرضی الطرفین و خوشنام انتخاب کرده و این مشکل را هر چه زودتر رفع کنند و در این میان دانشجو نباید متضرر شود.

وی افزود: تغییر نرخ خوابگاه در وسط سال کار درستی نیست و اگر قرار بر تغییر میزان شهریه خوابگاه است، این تغییر بایستی در ابتدای سال تحصیلی صورت گیرد؛ چرا که دانشجو باید بتواند راجب خوابگاه خود و اینکه آیا می خواهد در خوابگاه حضور داشته باشد یا خیر تصمیم بگیرد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مقطع انتخاب تغییر نرخ، مقطع درستی نیست و معنا ندارد که در شب عید بخواهد نرخ جدید خوابگاهی اعلام شود.

وی در پایان با بیان اینکه رئیس دانشگاه زنجان و معاون دانشجویی وی باید تدبیر کرده و این غائله رخ داده در خوابگاه صدرا را حل کند خاطرنشان کرد: اگر کوتاهی نیز در این مورد رخ داده، امروز باید پیرامون آن تدبیر گردد.