• تاریخ: اسفند ۴, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 9977

دشمنان همچون کرکس منتظر هجوم به هویت اسلامی ایرانی کشورند

دبیر سیاسی سابق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان گفت: دشمنان کشور امروز همچون کرکس های منتظر برای هجوم به هویت اسلامی ایرانی کشورند و برای ضربه زدن از هیچ فرصتی دریغ نمی کنند. ...

سید محمد موسوی دبیر سیاسی سابق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان در گفت و گو با نسیم زنجان با اشاره به نفوذ دشمن در عرصه های فرهنگی تصریح کرد : با باز شدن روزنه های نفوذ برای غرب، پیش بینی می شود فرهنگ بیش از پیش آماج حملات برای به نابودی کشیده شدن قرار بگیرد.

موسوی تلاش برای تاثیر گذاری در اقتصاد را هدف دیگر دشمن در پدیده نفوذ دانست و خاطرنشان کرد: دشمن در تلاش است که در زمینه اقتصاد و با فراهم آمدن شرایط و حرکت به سمت اقتصاد کاپیتالیستی که روح اقتصاد لیبرال است و فراهم آورنده اقتصادی ربوی است، تاثیر گذاری خود را داشته باشد و این مقوله مهم نیز می تواند به نوبه خود ضربه دیگری بر پیکره حکومت اسلامی ایران باشد.

وی افزود: متاسفانه ما حصل تمام این جنبه های نفوذ چیزی نخواهد بود ؛جز به قهقرا رفتن آن تفکری که برایش زحمت کشیده شده و زمانی خون های پاک و فراوانی به پای حفظش ریخته شده است.

موسوی تصریح کرد: دشمنان کشور امروز همچون کرکس های منتظر برای هجوم به هویت اسلامی ایرانی کشورند و برای ضربه زدن از هیچ فرصتی دریغ نمی کنند.

دبیر سیاسی سابق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان با آوردن مثالی لزوم مراقبت از خویش را هنگام مواجهه با دشمن یادآور شد و خاطر نشان کرد: حال که از سر مصلحت اندیشی یک تفکر، دست ها به سمت تفکر مقابل دراز شده و همدیگر را به ظاهر فشرده اند، تنها نکته مورد توجه مواظبت از انگشت هایی است که در اختیار دست دشمن است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: باید بدانیم که لحظه ای غفلت، ضربه جبران ناپذیر دیگری است و این ضربه می تواند تا مدت ها اثر مخرب خود را داشته باشد.