• تاریخ: بهمن ۱۷, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 9862

در مکتب امام و رهبری کاخ نشینی و اشرافیگری جایی ندارد/مردم امید دارند که بساط خان های مدرن برچیده شود

یک فعال سیاسی استان زنجان گفت: در مشی و مکتب امام خمینی و امام خامنه ای کاخ نشینی و اشرافیگری جایی ندارد و محکوم به سقوط است و مردم در زمان خود اشرافیت زده ها را از اریکه قدرت پایین می کشند. ...

سید جمال امیری از فعالین سیاسی استان زنجان در گفت و گو با نسیم زنجان اظهار داشت: برای کسانیکه دوره تاریک ستمشاهی را دیده اند و محرومیت مردم ستمدیده و حقارت ایرانی را در مقابل کشورهای غربی و خان و خاندان سالاری را شاهد بوده اند .

وی افزود: لحظات شیرین ایام پیروزی انقلاب اسلامی هرگز از خاطرشان نمی رود فرار کاخ نشینان به قدرت رسیدن انقلابیونی که سال ها در زندان های مخوف شدید ترین شکنجه ها را تحمل کرده بودند .

این فعال سیاسی استان زنجان اظهار کرد: تبلور یک انقلاب حقیقی با زیر رو شدن جامعه و حاکمان در انقلاب اسلامی ایران  بود.

امیری خاطرنشان کرد: پاسداشت این ایام تکرار این پیام عظیم است کاخ نشینی ابدی نخواهد بود و این انقلاب یک انقلاب مقدماتی بود برای انقلاب بزرگ جهانی تحت رهبری یک امام معصوم، ما در مکتب انقلاب امام خمینی یاد گرفتیم اشرافیگیری و کاخ نشینی هر قدر بزرگتر و فربه تر شود به لحظه انفجار و سقوط خود نزدیکتر می شود.

وی تصریح کرد: در مشی و مکتب امام خمینی و امام خامنه ای کاخ نشینی و اشرافیگری جایی ندارد و محکوم به سقوط است و مردم در زمان خود اشرافیت زده ها را از اریکه قدرت پایین می کشند.

امیری افزود: اگر امروز استخوان در گلو و خار در چشم شاهد برادر سالاری و باند بازی و نجومی خواری هستند امید آن دارند که در داخل ساختار نظام این انحرافات جمع شوند وگرنه همین مردم بودند که چماق رای یازده میلیونی بنی صدر را بر سرش شکستند .

این فعال سیاسی استان زنجان اظهار کرد: مردم هنوز امید دارند که بساط خان های مدرن محصول ویژه خواری های رانتی که در کشور برچیده شود و گرنه در زمان خود به تکلیف خود که امامش بر او فرض کرده عمل خواهد کرد.

امیری افزود: فجر افرینان ۵۷ با خاطرات آن ایام دل انگیز منتظر وقوع انقلاب بزرگی هستند که آن زیر و رو شدن حقیقی و جهانی را شاهد باشند و آنانی که از قبل رانت های سیاسی و اقتصادی و به الاف و الوفی رسیدند و کاخی برای خود ساخته و به ناحق بر اریکه قدرت تکیه زده اند از مسندها به پایین کشیده شود و اموال بیت المال از حلقومشان بیرون کشیده شود و مستضعفین در جای انها بنشیند که این وعده خداوند متعال است که فرموده «و نرید ان من علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم الائمه و نجعلهم الوارثین»