• تاریخ: اسفند ۲۰, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 10062

در ایام عید نوروز از ظرفیت‌های بخش خصوصی نیز استفاده خواهد شد

دکتر قزلباش اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی و حوزه درمان استان از ایام پیش از عید نوروز در حالت آماده‌باش است و بخش‌های بیمارستانی نیز با نیروهای موجود فعالیت خود را ادامه می‌دهند. ...

به گزارش نسیم زنجان، پرویز قزلباش، رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان، با اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی ایام نوروز برنامه‌های بسیار فشرده‌ای دارد، گفت: دانشگاه علوم پزشکی و حوزه درمان استان از ایام پیش از عید نوروز در حالت آماده‌باش است و بخش‌های بیمارستانی نیز با نیروهای موجود فعالیت خود را ادامه می‌دهند.

وی افزود: علی‌رغم اینکه ایام نوروز، تعطیلات رسمی است؛ هیچ خللی در فعالیت این بخش‌ها و ارائه خدمت به مردم وارد نخواهد شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی با بیان اینکه در چند سال اخیر، به ویژه امسال از بخش خصوصی نیز مدد خواهیم گرفت، اظهار داشت: با توجه به اینکه پیش از این گاهی در بخش دندانپزشکی نیز مشکل داشتیم، امسال به این موضوع توجه شده است و در بیمارستان‌ها در این حوزه نیز کشیک داریم؛ البته باید اطلاع‌رسانی در این زمینه شود تا در صورت بروز مشکل مردم نسبت به این مورد آگاهی داشته باشند .

دکتر قزلباش همچنین به موضوع وجود کشیک در آزمایشگاه‌ها و سونوگرافی پرداخت و تصریح کرد: علاوه بر وجود کشیک در بیمارستان‌ها در این دو حوزه، سعی شده است از ظرفیت‌های بخش خصوصی استفاده شود تا در خدمت مردم باشند.

وی با بیان اینکه برای ایام چهارشنبه سوری نیز برنامه ویژه‌ای برنامه‌ریزی شده است، بیان داشت: در این ایام به هر حال آسیب هایی را داریم و با توجه به اینکه به این آسیب ها باید بالافاصله رسیدگی شود، در حالت آماده باش هستیم.

وی ادامه داد: معمولا مراجعه کنندگان در روز چهارشنبه سوری به بیمارستان آیت‌الله موسوی رجوع می‌کنند، اما همه بیمارستان‌های سطح شهر نیز برای این ایام، آماده‌باش هستند .

دکتر قزلباش در پایان خاطرنشان کرد: امید است با رعایت مردم نسبت به حوادث چهارشنبه سوری، میزان آسیب‌ها و حوادث به حداقل برسد. این روز باید روز مفرح و شادی برای ایرانیان باشد و بهتر است با رعایت نکات ایمنی به بهترین نحو به پیشواز سال نو برویم.