• تاریخ: اسفند ۶, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 9996

اعزام ۱۲۰۰ دانشجوی دانشگاه های استان زنجان به راهیان نور/ بازدید از پالایشگاه آبادان و شرکت جی ال ایکس برای نخستین بار

جانشین بسیج دانشجویی استان زنجان با اشاره به اعزام 1200 نفر از دانشجویان دانشگاه های زنجان به اردوهای راهیان نور گفت: امسال از پالایشگاه آبادان و شرکت جی ال ایکس در خرمشهر نیز بازدید به عمل خواهد آمد. ...

حسین محمدی جانشین بسیج دانشجویی استان زنجان در گفت و گو با نسیم زنجان از اعزام ۱۲۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه های زنجان به اردوهای راهیان نور خبر داد.

محمدی با بیان اینکه تقریبا از تمامی دانشگاه های استان زنجان، اعزام صورت خواهد گرفت تصریح کرد: دانشجویانی از دانشگاه های زنجان، آزاد، پیام نور، علمی کاربردی، علوم پزشکی، صوفی، روزبه، الغدیر، پردیس های شهید بهشتی و الزهرا، فنی حرفه ای و قائم از شهر زنجان حضور خواهند داشت.

جانشین بسیج دانشجویی استان زنجان اضافه کرد: از شهرستان ابهر نیز از دانشگاه های آزاد ابهر پیام نور، علمی کاربردی، و دانشکده پرستاری ابهر اعزام خواهیم داشت.

وی افزود: دانشجویان دانشگاه های پیام نور و کار از شهرستان خرمدره، آزاد و پیام نور از شهرستان خدابنده و دانشگاه های پیام نور شهرستان های ایجرود، طارم، سلطانیه و ماهنشان نیز دیگر دانشگاه هایی هستند که در این دوره حضور خواهند داشت.

محمدی با اشاره به مناطقی که در این دوره مورد بازدید دانشجویان قرار خواهد گرفت گفت: مناطق عملیاتی، دوکوهه، اروند علقمه، شلمچه، طلائیه، هویزه، کانال کمیل و فکه به همراه پالایشگاه آبادان و شرکت جی ال ایکس در خرمشهر مناطقی هستند که مورد بازدید قرار خواهند گرفت.

جانشین بسیج دانشجویی استان زنجان خاطرنشان کرد: اعزام دانشجویان در قالب ۸ گروه خواهر و برادر صورت خواهد گرفت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اعزام دانشجویان از تاریخ ۱۶ اسفند ماه آغاز خواهد شد و آخرین گروه دانشجویی روز ۲۵ اسفند ماه به استان باز می گردند.

انتهای پیام/