• تاریخ: اسفند ۵, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 9981

اعزام دانشجویان دانشگاه زنجان به اردوهای راهیان نور/ اسماعیلی: از پالایشگاه آبادان نیز بازدید می کنیم

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان گفت: برادران از تاریخ 21 الی 26 اسفندماه اعزام خواهند شد و اعزام خواهران نیز پیش از آن و از تاریخ 16 الی 21 اسفند ماه انجام می پذیرد. ...

محمد اسماعیلی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان در گفت و گو با نسیم زنجان، از حضور دانشجویان این دانشگاه در اردوهای راهیان نور خبر داد.

اسماعیلی با بیان اینکه آخرین مهلت ثبت نام دانشجویان، ۱۲ اسفندماه است افزود: امیدواریم امثال نیز همچون سالهای گذشته بتوانیم زمینه حضور دانشجویان علاقمند در کربلای ایران را فراهم کنیم.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان خاطرنشان کرد: برادران از تاریخ ۲۱ الی ۲۶ اسفندماه اعزام خواهند شد و اعزام خواهران نیز پیش از آن و از تاریخ ۱۶ الی ۲۱ اسفند ماه خواهد بود.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: دانشجویان ورودی جدید و همچنین دانشجویان درسخوان معدل الف که به صورت گروهی ثبت نام کنند، از تخفیفات ویژه ای برخوردار خواهند شد.

فعال دانشجویی دانشگاه زنجان افزود: در این اردوها از مناطق عملیاتی ایام ۸ سال دفاع مقدس به همراه پالایشگاه نفت آبادان توسط دانشجویان بازدید به عمل خواهد آمد.

اسماعیلی در پایان گفت: شهدا حق بسیاری بر گردن مردم ما دارند و کمترین کار که توسط دانشجویان می شود انجام داد، مشاهده مکانهای جانفشانی رزمندگانی است که برای آسایش مردم ایران، از جان خود هم دریغ نکردند.