• تاریخ: بهمن ۲۰, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 9889

استاندار زنجان، مهمان بعدی پرسمان پیشرفت دانشجویی/ امیدواریم این برنامه نیز صریح باشد

دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن استان زنجان گفت: جلسه پرسش و پاسخ تخصصی با استاندار زنجان، صبح فردا از ساعت 9 در سالن شهید شهریاری دانشگاه زنجان برگزار خواهد شد. ...

مهدی حاتمی دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن استان زنجان در گفت و گو با نسیم زنجان، با اشاره به برگزاری پنجمین جلسه از سلسله جلسات پرسمان پیشرفت، اظهار داشت: استاندار زنجان پنجمین مهمان ما خواهد بود.

وی با ابراز خوشحالی از سعه صدر مهمان در جلسات گذشته تصریح کرد: اینکه توانستیم ۴ جلسه صریح و بدون تعارف را با مسئولان ارشد استان زنجان در بخش های مختلف برگزار کنیم و این مسئولان نیز با سعه صدر پاسخگوی پرسش های دانشجویی بودند بسیار جای خرسندی دارد.

حاتمی تصریح کرد: جلسه گذشته با رئیس کل دادگستری حدود ۳ونیم ساعت به طول انجامید و خوشبختانه دانشجویان حاضر در این برنامه، صحبت های خود را در بخش های مختلف مطرح کردند.

دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن استان زنجان اضافه کرد: استانداران به عنوان نفرات نخست دولت در استان ها محسوب می شوند و بار اجرایی و سنگینی بر دوش دارند.

وی خاطرنشان کرد: همین مسئولیت سنگین و به تبع آن مشکلات بسیاری که در این ایام گریبانگیر مردم استان شده است، جنبش دانشجوی را مجاب می کند تا از استاندار محترم زنجان برای پاسخگویی به مطالبه گری دانشجویان دعوت به عمل آورد.

حاتمی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم این برنامه نیز همچون چند برنامه اخیر، به صورت صریح، مودبانه و در راستای بهبود پدیده مطالبه گری در استان زنجان صورت پذیرد و محسنات آن را شاهد باشیم.

گفتنی است، جلسه پرسش و پاسخ تخصصی با استاندار زنجان، صبح فردا از ساعت ۹ در سالن شهید شهریاری دانشگاه زنجان برگزار خواهد شد.