• تاریخ: شهریور ۱۶, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 8656

ارتقای ۵پله ای دانشگاه زنجان در رتبه بندی Nature Index

دانشگاه زنجان با ارائه و پذیرش چهار مقاله از اساتید دانشکده علوم در مجلات معتبر بین المللی توانست جایگاه خود را در رتبه بندی Nature Index ارتقاء دهد. ...

به گزارش نسیم زنجان، دانشگاه زنجان با ارائه و پذیرش چهار مقاله از اساتید دانشکده علوم در مجلات معتبر بین المللی توانست جایگاه خود را در رتبه بندی Nature Index ارتقاء دهد.

گفتنی است دکتر حسین صفری عضو هیات علمی گروه فیزیک دانشگاه زنجان با ارائه مقالات  Monthly Notices of the Royal Astronomical Society   و The Astrophysical Journal  و Astronomy and Astrophysics  که در راستای رساله­ های دکتری و پایان­ نامه­ های کارشناسی ارشد دانشجویان دانشگاه زنجان با همکاری اساتید دانشگاه­های لوون (Lueven) بلژیک، سیدنی استرالیا و دانشگاه تفرش انجام گرفت و پروفسور علی رمضانی عضو هیات علمی گروه شیمی با ارائه مقاله Organic Letters  ، توانستند دانشگاه زنجان را در رتبه بندی نیچر ارتقاء دهند.

شایان ذکر است رتبه دانشگاه زنجان در ماه میلادی قبل ۳۷ بوده و در ماه جاری به ۳۲ ارتقا یافته است. قابل ذکر است  Nature Indexماهیانه با توجه به امتیازات کسب شده به روز رسانی می­ شود.